Lista aktualności Lista aktualności

Zmiany organizacyjne związane z nową falą zakażeń wirusem SARS-CoV-2

Zwracamy się z prośbą aby w sprawach niewymagających osobistego stawiennictwa korzystać z kontaktu telefonicznego lub mailowego.

prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie

Z powodu dynamicznie rosnącej liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, w celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, Nadleśniczy Nadleśnictwa Konin podjął decyzję o wprowadzeniu dla części załogi pracy zdalnej.

 

wprowadzenie pracy zdalnej

W związku z powyższym prosimy wszystkich interesantów, którzy chcieliby się skontaktować z naszym biurem o przesyłanie korespondencji pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem poczty mailowej na adres: konin@poznan.lasy.gov.pl.

W przypadku, kiedy Państwa sprawa będzie wymagała obecności w siedzibie Nadleśnictwa, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

 

wstrzymanie sprzedaż detalicznej w biurze Nadleśnictwa KoninJednocześnie informujemy, że decyzją Nadleśniczego od dnia 09.10.2020 r. do odwołania zostaje wstrzymana sprzedaż detaliczna (bezpośrednia) w biurze Nadleśnictwa Konin.

Decyzja nr 15/2020 Nadleśniczego Nadleśnictwa Konin z dnia 9.10.2020r. w sprawie: ograniczenia sprzedaży detalicznej drewna znajduje się w załączeniu.

Telefon: 63 242-47-12
Telefon kom.: 697 020 762