Asset Publisher Asset Publisher

zmiany spowodowane pandemią koronowirusa

Zmiany organizacyjne związane z rosnącym zagrożeniem ze strony wirusa SARS-Co-v-2

Zgodnie z decyzjami organów państwa oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wobec zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 jednostki Lasów Państwowych odwołały wcześniej zaplanowane wydarzenia, konferencje naukowe oraz zajęcia edukacyjne. tryb pracy zdalnej

Dodatkowo, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa decyzją władz Lasów Państwowych nasze jednostki przechodzą na tryb pracy zdalnej.

Od poniedziałku biuro RDLP w Poznaniu oraz nadleśnictwa leżące na terenie naszej Dyrekcji będą pracowały zdalnie.

W naszych biurach na co dzień będzie minimalizowana liczba załogi, dlatego apelujemy do wszystkich osób, które chcą się skontaktować z nami bądź naszymi jednostkami o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie.

Od 17.03.2020r. wstrzymana sprzedaż detalicznaOd 17.03.2020r. do odwołania zostaje wstrzymana sprzedaż detaliczna (bezpośrednia) w biurze Nadleśnictwa Konin oraz kancelariach leśnictw. Sprzedaż może odbywać się w oparciu o uzgodnienia telefoniczne bądź mailowe, na przedpłaty realizowane na rachunek bankowy nadleśnictwa.

 

Kontakt do leśnictw: https://konin.poznan.lasy.gov.pl/lesnictwa

Kontakt do biura Nadleśnictwa: https://konin.poznan.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

 

Zwracamy się z prośbą aby w sprawach niewymagających osobistego stawiennictwa korzystać z kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Telefon: 63 242-47-12
Telefon kom.: 697 020 762

W związku z rosnącym zagrożeniem ze strony wirusa SARS-Co-v-2, nastąpiły zmiany w kalendarium obchodów 100-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu oraz innych planowanych wydarzeń edukacyjnych i popularyzatorskich.

Większość naszych imprez w marcu została odwołana lub przeniesiona.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.poznan.lasy.gov.pl