Lista aktualności Lista aktualności

Trening siatkarski w Bieniszewie

9 lipca br. na polanie przy Klasztorze Ojców kamedułów w Bieniszewie odbył się jeden z treningów siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem Mistrzem Świata połączony z piknikiem rodzinnym

Możliwość treningu z Mistrzem Świata, któremu towarzyszyli w projekcie wyśmienici sportowcy to coś, co na pewno pozostanie na długo w pamięci uczestników. Trening był okazją do rozmów ze sportowcami, wspólnego zdjęcia oraz zdobycia autografu, z czego wszyscy bardzo chętnie korzystali.

W ramach działań promocyjno-edukacyjnych Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu, Nadleśnictwo Koło, Nadleśnictwo Turek, Nadleśnictwo Grodziec, Nadleśnictwo Gniezno oraz gospodarz Nadleśnictwo Konin wspólnie przygotowali namioty wystawowe, w których można było uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych, zapoznać się z pracą leśnika, działaniami podejmowanymi przez Lasy Państwowe oraz wziąć udział w leśnych konkursach.

W trakcie pikniku można było skosztować pysznej grochówki oraz produktów marki „Dobre z lasu”.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wspaniałego treningu, prowadzącym oraz obsłudze eventu z Fundacji Marcina Możdżonka, Centrum Informacyjnemu Lasów Państwowych, Gminie Kazimierz Biskupi, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu, Nadleśnictwu Koło, Nadleśnictwu Turek, Nadleśnictwu Grodziec, Nadleśnictwu Gniezno oraz wszystkim, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.